איטום גגות בחיפה

אחת התופעות המרגיזות ביותר במהלך החורף היא תופעת הרטיבות. תופעה זו ניתנת לזיהוי על ידי סימני רטיבות או עובש בתקרת הבית אותם אנו רואים. הרטיבות נגרמת כתוצאה מחדירת המים מבחוץ ודרך התקרה או הקירות. סיבה נוספת היא פיצוץ של צינור בתוך הבית. גג הבית משמש אותנו כהגנה מפני פגעי מזג האוויר, לרבות גשם, ואיטום נכון וחזק של גג הבית יכול למנוע חדירת מים מבחוץ פנימה.

איטום גגות בחיפה

שירותי האיטום שלנו

חברת לירון איטום מספקת שירותי איטום גגות בחיפה, בקריות ובאזור הצפון. החברה מאמינה כי כל בית זקוק לאיטום והוא שלב קריטי בתחזוקת הבית ושמירה על בטחון המתגוררים. מלבד העובדה שמדובר ברטיבות ועובש על הקירות והתקרה שאינם נראים יפה לעין ונדרשים לאחר מכן בטיפול, שיפוץ וצביעה חוזרת, התקרה נחלשת לאורך השנים כאשר חודרים אליה מים ועשויה אף להתמוטט לאורך הזמן.

צוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו יבצע את עבודת האיטום ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

ישנם מספר שיטות לאיטום מבנות וחומרים שונים בהם ניתן להשתמש: יריעות ניילון, זפת, חומרי איטום אקריליים, חומרי איטום ביטומניים ועוד. חשוב לבחור אנשי מקצוע שיודעים היטב את העבודה, באילו חומרים להשתמש וכיצד לבצע את העבודה בצורה כזו שמים לא יחדרו גם בגשם חזק.

בנוסף לשירותי איטום הגגות שלנו, אנו נשמח לספק לכם עוד ממגוון שירותינו בחיפה ובקרית: איטום מרתפים, איטום מרפסות וחדרים, איטום בריכות, איטום חניונים ועוד. צרו עמנו קשר כבר היום באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.